Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most megvakultam?

Most megvakultam?

Figyelt kérdés
Reggel, mikor felébredtem észrevettem hogy csak fél szemmel látok. Elmentem megmosakodni, de nem lett jobb. Nem paráztam, gondoltam később jobb lesz, de nem. Elmentem a szemészetre és azt mondták hogy semmi gond nincs vele.. de még most sem látok. Akkor most mi van?
2013. jan. 12. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

a szemészeten azt mondták nincs semmi baj, amikor csak egy szemmel látsz?

Ez fake gyanús.

2013. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem látsz az egyik szemedre semmit? És ezt elmondtad a szemészeten, és erre azt mondták, hogy semmi baja? Hát, szerintem menj el akkor magán szemészhez.. A szemmel kapcsolatos dolgokat komolyan kell venni.

Nem történt előző nap a szemeddel semmi?

2013. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a szemednek semmi baja akkor irány az ideggyógyászat! Akkor ott a gond. A szemész mit mondott pontosan ? Nem küldött semerre más orvoshoz csak haza?
2013. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy a pupillám is normálisan reagál a fény viszonyokra és nincsenek jelei bármilyen gyulladásnak. A 2.-nak mondanám hogy nem, előző nap nem volt semmi baja a szememnek :S
2013. jan. 12. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is ideggyógyászat, lehet hogy a látóideggel van probléma, vagy nem tudom...
2013. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 13. 14:25
 7/7 anonim válasza:
Tudom, régi kérdés de megkérdezhetem, hogy mi történt végül?
2016. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!