Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemgyogyitást végezne...

Lézeres szemgyogyitást végeznek 7 évesen?

Figyelt kérdés
a lányom 7 éves az egyik szemén nagyon gyengén lát lehet vele lézer kezelést végezni és ha lehet az nem károsit vagy esetleg romolhat a szeme .nehezen viseli sajna ezért forult meg a fejembe ez a kérdés.csak félek hogy töbet árt mint használ.esetleg van valakinek olyan ismeröse akinek a gyermekén végeztek ilyet?
2009. aug. 28. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hirrel kell sajnos szolgálnom.Sajnos csak 18 éves kor után sőt lehet h később végzik,mert a szem változik.

De nekem 24 évesen nagy vágyam hogy meg legyen már mütve:)

2009. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ de esetleg lehet valamivel erösiteni a szemét még a tapaszon kivülmert azt még napi 5 orában kell hordania?szemcsepp vagy valami hasonlo nem tudom
2009. aug. 28. 22:57
 3/14 Neszivass ***** válasza:
Közelre vagy távolra nem lát jól? A másik szeme mennyire rossz? (Azért bírom, hogy orvos helyett kvázi hülyéket kérdezel fontos dolgokról... ennél azért komolyabb az ügy!)
2009. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 hét mulva megyek a szemészhez a lányomal és csak érdeklödök mint itt mindenki más .ha valaki mond valamit nem fogok egyböl ugrani csak egyszerüen megkérdezem amugy az orvosal is beszélek majd szerencére kitudom nyitni a szám .
2009. aug. 28. 23:11
 5/14 anonim ***** válasza:
2009. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Neszivass ***** válasza:
0%
Egyet mindenki tanuljon meg végre: orvosi ügyekben kizárólag orvosra hallgatunk. Nem a szomszédra, nem a vadidegenre az interneten és nem az anyánkra, hanem a szakorvosra!
2009. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Egyet tanulj meg! "Orvosi ügyekben" kizárólag a józan észre hallgatunk!! Példa a számtalan eset közül:

nagyapám lába 1 évig elviselhetetlenül fájt,nem bírt lábraállni. ortopéd sebészkonzilium műtétet csontoperációt javasolt.

kórházi befekvés előtt egy pedikűrös észrevett egy egy rejtett tyúkszemet a sarkában, kivette, és ENYYI!! műtét lefújva..

2009. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Neszivass ***** válasza:
Sajnos a híres józan paraszti ésszel az átlagember nem rendelkezik. Mindig föl lehet hozni egy érdekes kivételt, bár a példádban inkább a szerencse játszott közre, nem a józan ész.
2009. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez csak EGY példa volt a sok közül, ami a családban már sajnos megtörtént többekkel,.(
2009. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy megcsinálják-e, de szerintem igen, mert nekem általánosban egy osztálytársam, akinek már volt műtve a szeme, csak azt sajnos nem tudom, hogy milyen eljárással. azt viszont tudom- mivel már én is akartam csináltatni-, hogy 21 éves kor előtt semmiképp sem ajánlják, mert olyankor még növésben vagyunk, és a szemünk együtt nő a többi testrészünkkel, és ezért majd akkor pár évenként újra kell műteni, szóval szerintem érdemesebb megvárni a 21. életévét, mint 5-6-szor kifizetni több százezer forintot.
2009. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!