Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rejtett kancsalság. Prizmás...

Rejtett kancsalság. Prizmás lencse olcsòn Budapesten hol?

Figyelt kérdés
Tegnap megállapították, hogy rejtett kancsalságom van. Kaptam szemüveget számítògép, olvasás, ill. Tv nézéshez.3 helyen is érdeklődtem, hogy mennyiért készítenék el. Mivel ez speciális lencse elég drága. Meg ugye "kell" hozzà minden egyéb mint pl. karcállòréteg, meg a tükröződés elleni bevonat. Hol tudnék olcsòn ilyen prizmàs lencséhez hozzájutni?

#rejtett kancsalság #prizmàs lencse
2013. febr. 9. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

biztos hogy jó ez neked? nem tudom én 100 fórumot is végignéztem magyarul angolul és franciául és ez kb senkinek nem vált be 3 embert találtam akinek jó volt ez a fajta korrekció...

a többieknek meg 1-1.5 év alatt fölment 3 prizmáról 50 prizmára és bekancsalították a szemüket..meg azt is figyelembe kell venni hogyha egyszer elkezdesz prizmát hordani nem lehet letenni soha mert állandó kettős látásod lesz.....

nekem is rejtet kancsalságom van de húzom a prizmát amíg csak lehet..

2013. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!