Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma felexeltem, és belepattant...

Ma felexeltem, és belepattant egy szikra a szememben és nagyon fáj a szemem, van rajta egy dudor is, mit tegyek hogy elmúljon? Valószínű hogy megégette, mit tegyek? Jól látok arra a szememre is?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

mennél el szemorvoshoz, ember; nem alap dolog ha fáj a szemed, vagy van rá esély hogy belement valami amit nem tudsz kiszedni hogy oda mész?

" Jól látok arra a szememre is?"


Ezt kérdezed? honnan tudjam hogy te hogy látsz arra a szemedre? írnál inkább pontot, vagy a megjegyzésekbe a kérdés kiírásánál.

Amúgy meg ha megégetted, talán borogathatod vízzel, de jó ha látja szemorvos, én legalábbis elmennék egy dudorral a szememen mindenképp!

2013. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre! Nem játék az ilyen sérülés,meg is lehet vakulni tőle!Te magad nem tudsz tenni vele semmit.
2013. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És most rögtön ügyelet??
2013. febr. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!