Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemem külső sarka...

Bratilla kérdése:

A bal szemem külső sarka nagyon fáj, mi lehet ez? Hogyan gyógyítsam meg, hogy holnap használhassak kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdett fájni. Gondoltam rá, hogy árpa, de annak látszódnia kellene, nem? Mit csináljak vele? Kenegettem árpára való krémmel, esetleg kamillázzam? De az meg árt, hogyha mégis árpa, nem? Holnap muszáj feltennem a kontaktlencsét, az így nagyon veszélyes?
2013. febr. 24. 14:50
 1/3 anonim válasza:
ha lány vagy, nem tudom hogy szoktál e sminkelni, de attól is lehet, hogy pl begyulladt egy szempillatüsződ úgymond :) én ilyenkor kamillázni szoktam, azzal szerintem ártani nem tudsz mert gyulladáscsökkentő. a lényeg hogy ne legyen túl meleg.
2013. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Lány vagyok, bár nagyon minimálisan sminkelek, de elképzelhető, hogy ez lehet a baj. :)

És kontaktlencsét ettől viselhetek holnap? Nem lesz nagyobb baja?

2013. febr. 24. 15:03
 3/3 anonim válasza:
azt sajnos nem tudom megmondani, mert én nem hordok kontaktlencsét :\. rosszat meg nem akarok mondani.
2013. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!