Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Erős fényérzékenységre van...

Erős fényérzékenységre van külön napszemüveg, vagy valami enyhítő kezelés, gyógyszer?

Figyelt kérdés

Szememmel minden rendben, élesen látok, a probléma idegi eredetű, hihetetlen érzékeny vagyok a fényre: A rossz fényeloszlásra, a pontfényekre, a nagy világosságra. Emellett hang(magas frekvencia) és szagokra is érzékeny vagyok. Ezek általában fejfájással erősödnek, illetve előidézhetik is azt.

Van erre valami hatásos napszemüveg? Nem akarok csak egy átlagos divatos napszemüveg boltban venni egyet.

Illetve van valamilyen gyógyszer vagy kezelés, amitől jobban bírják a szem mögötti idegek a terhelést?

Köszi a válaszokat!:)



2013. febr. 25. 21:24
 1/1 Mrs.White válasza:
Szia, nekem is fényérzékeny a szemem, ha bármelyik szemüveg szaküzletbe tudnak neked segíteni. Én fényre sötétedő szemüveget kaptam, ez azért jó, mert alkalmazkodik a külső fényviszonyokhoz, így ne okoznak bosszúságot. Igaz az én szemem nem egészséges, de biztos neked is tudnak ajánlani elfogadható perspektívát. :)
2013. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!