Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az mi lehet hogy reggel...

Az mi lehet hogy reggel felülök a buszra és elkezdi bántani szememet a napfény? Mintha szúrna, muszály pár percig becsuknom a szemem mert különben csak könnyezek mintha sírnék. Lent még.

Figyelt kérdés
És mellé még mintha forró is lenne és már néztem tükörben magamat nem csak buszon, teremben is a sima lámpafény ha úgy van az is kiváltja. Sokat ülök sz.gép előtt, mert iskolámból adódóan is ugye. De régebben is baj volt ez. De ha sétálok az úton és szemembe vág a nap akkor nincs ilyen problémám, csak kb. ha leülök és ablakon nézek ki. Vagy mint írtam a teremben kemény kontrasztos szórt fény esetén.
2013. febr. 27. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg egy dokinak.
2013. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bő válasz köszönöm...
2013. febr. 28. 05:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Napszemüveget próbáltad már?

Lehet,hogy fényérzékeny a szemed,

2013. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szemüveggel nincs gondom, persze. Az természetes hogy lefogja a fényt. De egyébként nem mindig jön elő, és nem is csak reggel, hogy mondjuk még a reggeli fényre lenne érzékeny. Bármikor előjöhet. De am. konkrétan van ilyen hogy a szem fényérzékeny?...
2013. márc. 1. 05:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és inkább a tört/szórt kicsit homályos fény zavar, nem az éles, közvetlen. Tehát egy napsütötte úton, erdőben stb. sétálok akk. semmi bajom. De ha már törik a fény, szobában, buszon akkor van gond. Meg az égő fénye is ha nagyon szórt, és lapos. Lehet valóban meg kéne nézetnem, bár nem létkérdéses ez, csak zavaró.
2013. márc. 1. 06:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fényérzékenységre gondoltam.

De fogalmam sincs ,hogy miért reagál így a szemed a különböző fényviszonyokra.

Azért egy dokihoz elmehetnél lehet,hogy nincs semmi baja a szemednek,de nem árt ha egy doki is megnézi.

2013. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!