Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 16éves leszek de sokat romlik...

16éves leszek de sokat romlik a szemem. De nem szeretem a szemüveget. Lehetne kontaklencsém, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
j

2013. márc. 2. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemész véleményét kérd ki, ő fog dönteni. Meg persze a szüleid, mert nem biztos, hogy a lencsét finanszírozni fogják. Hosszútávon a szemüveg olcsóbb. Nekem a 3 havi lencse 12ezer, ennél van olcsóbb is és drágább is, de attól függ, hogy mennyi lesz, hogy a szemed melyiket fogja bírni. Plusz még kell kontaktlencse folyadék, ami olyan 3000Ft, de az nagyon sokáig elég.
2013. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is 16 vok, hasonló helyzetben, -4 dioptria felett van a szemem :// hétfőn megyek kontaktlencsét venni. 3 havi adagok ban adják, és havonta hasonló mint az előttemszólóé. 3-4 1000ft havonta
2013. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàaszokat..amugy nekem is a fölött van :ccc
2013. márc. 2. 12:34
 4/5 anonim válasza:
Nekem -4,00 és - 3,25ösöket a szemeim. Havi lencsét hordok, féléves adagokban tudom venni és így fél évre a lencse 15ezer, plusz a folyadék hozzá. De minden attól függ, hogy milyen lencsét bír a szemed. Én 23 éves vagyok kb 5 éve hordok lencsét...
2013. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet lencséd persze, nekem sem volt szemüvegem, mivel úgy sem venném fel soha, annyira rondának látom magam benne. Viszont látni nem árt, szóval lencsét hordok én is már 12 éves korom óta. Neten rendelem mindig, így negyed évre 5500 ft. + 1200 ft Rossmannban a folyadék ami elég fél évre. Szerintem nem drága.
2013. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!