Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsal vagyok. Van rá lehetős...

Kancsal vagyok. Van rá lehetőség hogy egyenes legyen a szemtengelyem?

Figyelt kérdés
az egyik szeme egyenes, a másik meg nagyon kifelé néz. Már kezd zavarni. van itt valaki, aki tudja, hogy hogyan lehet ezt a hibát korrigálni?

2013. márc. 5. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Műtéttel, nekem már 3 volt, mégis még mindig messze nem tökéletes. :P
2013. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezzel szüleid eddig még sehova sem fordultak.

èn éppen most vittem kisbabámat szemorvoshoz, mert kancsalnak tünt. szerencsére nem.


Minél elöbb annál jobb. Oka rengeteg lehet egy kancsalságnak, de még baba vagy kisgyerekkorban sokszor elég egy szem leragasztás is a korrigálásra.

de van mütéit megoldás is, minél idösebb egy ember ezt annál nehezebb korrigálni, ha egyáltalán lehet.


Ami fura, hogy a gyerekrovosod sem küldött el soha sem kivizsgálásra?

mindenképpen keress fel egy jó szemorvost. ha pesten élsz írd be a neten hogy szemorvos, és olvass utánna melyik korházban van nagyon jó szemészet.

ha kisvárosban vagy falun akkor kérd a háziorvosodat hogy utaljon be. habár ide várni kell sokat, de nem kell érte fizetni. vagy még magánba lehet menni, de akkor sokat kell fizetni.

ha fiatal vagy ez eléggé megkeserítheti az életedet, ne hagyd annyiba és akár egyedül is felkeresheted a házirovosodat (ahova láz, köhögés esetén jársz).

2013. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a szülőkön múlik, engem 2,5 éves koromtól kezdve olyan orvoshoz vittek, aki ennek a főfőfő atyaúristene elvileg, mégis kancsal vagyok 22 éves létemre. És nem azért, mert én leszarom, hanem mert az orvos nem akar megint műteni.
2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kedves 3-ik. de te nem teszel fel itt egy ilyen kérdést, mert tudod orvosoktól mit nem lehet tenni a szemeddel.

a szüleid ennek tuánna jártak, próbálták megoldani.


a kérdezö meg nem tette volna fel a kérdést, ha tudná a választ ahogy te a te bajodra.

2013. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!