Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van az, hogy néha egyik...

Miért van az, hogy néha egyik pillanatról a másikra elkezd ilyen cikkcakkos valami vibrálni a szememben, úgy, hogy szinte alig látok valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, h retinaleválás előzménye.ettől nagyon rettegek,mert van egy ismerősöm,akibek levélt, és azóta évente kell a szemét újraműteni-élete végéig.Lehet ez alacsony vérnyomástól,vagy attól,hogy sokat ülök gép előtt? vagy komolyabb? L

2013. márc. 6. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Amőbákat látsz úszni ahogy mozdítod a szemed, és lassan lehullanak?
2013. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A retinád ennyitől nem válik le. Menj el szemészhez, nehogy zöldhályog legyen. Amúgy idegi eredetű is lehet. pl a migrén is produkál ilyet, vagy bármilyen más agyi probléma.


Az alacsony vérnyomás akkor okoz hasonlót ha hirtelen felállsz.

2013. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen az alacsony vérnyomás is okozhat ilyen tüneteket,de akkor az ember szédülni is szokott.

Nekem is volt,hogy vibrált a szemem amikor gyorsan felálltam,valószínű alacsony volt a vérnyomásom.

De ha javasolhatom biztos ami biztos menj el vele szemészhez.

2013. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2013. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lantos Szilvia ***** válasza:
Üvegtesti homály is produkál ilyeneket. Nem komoly, nincs rá külön gyógyszer, de antioxidánssal és c-vitalminnal javítható a helyzet. Üvegtesti homályom nekem is van, néha úgy látok, főleg erős fényben, mint amikor elmegy az adás a tévében és hangyás a "kép".
2013. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!