Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáradt, elnehezült szemhéjra...

Fáradt, elnehezült szemhéjra tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szeletelj hagymát,na az nem fogja hagyni lecsukódni őket ! :D
2013. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vicces....
2013. márc. 7. 21:59
 3/11 anonim válasza:

Egy jó plasztikai sebészt..

Én is azt keresek hasonló problémával..

2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ok,tessék akkor itt egy normális válasz (egyébként az előzőt is komolyan gondoltam.utána meg ehetted volna a hagymát.egészséges) --> ezt is meg lehet próbálni : zseblámpával villogj a szemedbe , a pupilla kitágul-beszűkül,igy hátha nem lesz olyan fáradt. (morbid,de egy próbát megér) Vagy ami még morbidabb,de pl. megfogod az erőspaprikát,és NAGYON FINOMAN hozzáérsz a szemedhez,aztán az nyitva tartja.
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
32%
Alvást még nem próbáltad? Tartós megoldást nyújthat, ha rendszeresen végzed eme morbid tevékenységet!
2013. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
monoklit szem alá xD
2013. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ha nem tudsz normális választ akkor inkább ne írj semmit. a hülyeségeidet tartsd meg magadnak!
2013. márc. 9. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Visine szemcsepp fáradt szemre.


[link]


Én ezt javasolnám kérdésed alapján,

mert évek óta használom és jó.

Mellékhatást nem tapasztaltam,de olvass utána a neten.

Üdv.

2013. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. márc. 13. 21:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit bátran és biztosra ajánlani tudok - én is rendszeresen használom, hol az egyiket, hol a másikat, amit irok:


NATURLAND: Bórsav: reggel-este vattapamaccsal 10 percig csukott szemhélyra teszed, biztosan felfrissiti, de még a duzzadt vizenyős szemre is ajánlott!!!


a másik:

DIÓLEVÉL TEA: Csapott e.k. teafüvet leforrázok 1 dl. vizzel, 10 percig állni hagyom, majd leszüröm és szintén 10 percig beborítom a szemem. Nem csak a fáradt szemre jó, hanem még a szem élességét is segíti megtartani. Én minden este 10 percet szánok rá legalább.

Tapasztalatból irom, próbáld ki, biztosan használni fog!!!!

2013. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!