Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » IntraLasik kezelésem volt...

Rohályné B. Szilvia kérdése:

IntraLasik kezelésem volt lassan két hónapja. Ébredés után bal szememmel homályosan látok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Talán megdörzsöltem álmomban, vagy a párna csücske megnyomta. A leleten: paracentrálisan egyenetlen hám, valamint szürkés borusság szerepel. Semmi mást nem kaptam, csak szemcseppeket. A látásom napok óta is homályos a bal szememre. Meddig tart még ez a homályos látás? Illetve rendbe fog jönni a szemem? Meggyógyulhat a sérült szaruhártya?

#homályos látás #IntraLASIK #sérült szaruhártya
2013. márc. 13. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket szerintem a szemész orvostól kérdezd ahol műtöttek...

Hát én ezért nem mentem intralasikre...PRK kezelésem volt 4 hónapja. Én félnék egész életemben h leválik a lebeny. Éppen azokból az okokból kifolyólag amiket írtál is.

PRK után a 3-4. nap elég kellemetlen volt, de ennyi. A látásom most már jó.

Egyébként szerintem biztos h rendbe fog jönni, még csak 2 hónapja műtöttek.

2013. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na? Mi a helyzet, Kérdező?

_ Elmúlt a homályosság? Ha igen, mennyi idővel később, és mióta tart(ott) ez a homályosság?

_ Megbántad a műtétet?

2013. ápr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!