Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemhéjgyulladás ellen mit...

Szemhéjgyulladás ellen mit használjak?

Figyelt kérdés
A szemhéjam nagyon be van gyulladva,illetve most már egy kicsit a homlokom is. Két napja kennem a canesten kenőcsel de még mindig ugyan olyan.Mikor fog elmúlni? Vagy mivel tudnám még kezelni,hogy gyorsabban elmúljon?

2013. márc. 18. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
először is tudni kellene, mitől van a gyulladás
2013. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Farsangon ki voltunk festve.Valószínűleg attól mert egyből utána jelentkezett és az egyik barátnőmnek is begyulladt de neki már elmúlt,nekem viszont nagyon nem akar. Kentem már más milyen kenőcsel is de az nem volt hatásos.Remélem,hogy ettől végre el fog múlni mert már nagyon zavar.
2013. márc. 18. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is van hasonló problémám, lehet fertőzés is, vagy csak allergia a festéktől. Ha a festék vitt át fertőzést, akkor orvos, ha sima allergia, akkor el kellene múlnia, pár napon belül, ha nem, irány az orvos :(
2013. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,a kenőcsön az van,hogy 2 héten belül el fogja mulasztani...ha nem akkor megyünk az orvoshoz.Remélem elmúlik.
2013. márc. 19. 14:19
 5/6 anonim válasza:
Nem kell ide két hét! Elég két nap is! langyos kamillateába mártogass bele egy puha vattát, ehhez legalább fél óra kell, de nagyon jól esik, én is kipróbáltam, kb. él éve volt szemhéjgyulladásom, dagadt, piros volt, nagyon fájt minden pislogásnál, de ahogyan kipróbáltam a kamillateás módszert, rögtön éreztem, hogy jobb lett. Minden szemhéjgyulladásosnak ajánlom :)
2013. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Neked végül elmúlt? Ha igen hogyan? nekem most van ilyen, az alapozómtól jött ki:(
2021. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!