Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya-gyulladás. Használn...

Kötőhártya-gyulladás. Használnád a gyereked szemcseppjét, ha tőle kaptad a betegséget?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan felső-légúti betegség+kötőhártya-gyulladás.

2013. márc. 19. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha javul tőle, akkor o.k., ha nem, akkor szemészetre mennék.
2013. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor, ha még nem járt le és maradt benne 1 heti adag.
2013. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez komolyan kérdés valakinek?? Neeee


Persze, hogy használnám ne butáskodj!!

2013. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem biztos, hogy jó ötlet. Nekem egyszer a háziorvos mondta, hogy használjam, amit a gyereknek felírt. A helyzet egyre rosszabb lett, végül szemészetre mentem, ahol közölte az orvos, hogy attól csak megerősödött a baktériumtörzs, nem lett volna szabad használnom. Nem tudom, hogy ez minden esetben így van-e, de én nem kockáztatnék.
2013. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, itthon vagyok két beteg gyerekkel, nem vinném őket felnőttrendelésre most, ha nem muszáj :(

egy hónapig jó a szemcsepp, még 3 hétig jó. Ha nem javul, természetesen szerzek bébiszittert, csak most hirtelen nem tudok, és reggelre ragadt össze a szemem.

2013. márc. 19. 08:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy cseppentettél a gyerkőc szemébe, hogy nem ért hozzá a tubus hegye a szeméhez akkor szerintem megpróbálkozhatsz vele, de ha hozzá ért a flakon hegye a szeméhez, akkor ne, mert már rajta lehetnek a kórokozók, és csak beviszel még többet a szemedbe cseppentéskor.
2013. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem egyébként, ha hozzáérsz is a szemeddel a csepp ami a tubusbol kijön elvileg el kell pusztitsa a peremén lévő kórokozókat is mintegy sterilizálva magát. Meg hát meg is lehet mosni, törölni. Szóval én mindenképp ujra felhasználnám legalábbis a mai gazdasági helyzetben nekem nem mindegy hogy egyszer vagy kétszer kell érte kicsengetni azt a nem kis pénzt.
2013. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hatodik vagyok.

Hetes válaszoló! Valóban az a logikus, amit te írsz, de már több mint tíz éve szemcseppeket használok napi több alkalommal, volt már dolgom jónéhány szemcseppel, és mindnél az volt az érvényes, amit leírtam.

2013. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok. Én is tudom mi van rájuk írva, csak általában nem érdekel! Felesleges óvintézkedésnek tartom. Kicsire nem adok nagy meg nem számit. Nekem is logikusnak tűnik amit leírtam, (azt se mindig szoktam megcsinálni csak mikor van kedvem) és eddig mégis mindig meggyógyultam. Azért nem veszek még egy szemcseppet, hogy mind a kettőnek megmaradjon a 3/4-e..

Az árán inkább veszek egy kg húst. Kinek a pap, kinek a papné :)

2013. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Nem ért a szeméhez a cseppentő, mert én csöppentettem bele, magamnak nehezebb csöppenteni.

Az orvos mondta, hogy ezt csak a gyereknek írta fel, rá vonatkozik az utasítás. Azért állok értetlenül, egy kötőhártya-gyulladás nem egy bonyolult dolog, de tény, hogy mindig másik cseppeket írnak fel, ez a 4. féle, és elvileg mindig kötőhártya-gyulladásunk volt...

2013. márc. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!