Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől romolhat a szemem?

Orgonafarm kérdése:

Mitől romolhat a szemem?

Figyelt kérdés
Nem látok jól távolra(-5-ös a szemem). Másfeles szemüveggel kezdtem 3 éve és onnantól rohamosan romlott idáig.Volt hogy egy év alatt 2 dioptriát romlott! Voltam már szemorvosnál aki azt mondta a fejlődés miatt de már 2 éve nem nőttem,sőt egyéb vizsgálatokat is végzett rajtam de minden "rendben" volt. Csak írják fel az egyre erősebb szemüvegeket én pedig alig fél év alatt dobhatom ki őket mert homályosan látok! :( Mi lehet az oka?

2013. márc. 25. 20:37
 1/2 A kérdező kommentje:
+ nem netezek heti 2 óránál többet és alig 16 éves vagyok. úgyhogy ezek megnehezítik a diagnózis:(
2013. márc. 25. 20:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy neked mitől romlik ilyen gyorsan a látásod,lehet valamilyen más betegség is.

A szem ha jól tudom 24 éves korig növekszik.

És mialatt a szem növekszik változik a fókusztávolság is és ezért kell egyre erősebb szemüveg.

2013. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!