Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi ez a gümő a szemem alatt...

Mi ez a gümő a szemem alatt és hogyan lehetne eltüntetni, lehetőleg otthon?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta a szemem alatt van ez az izé (kb. másfél éve) de már meguntam a várakozást arra, hogy eltűnjön.


itt a képe: [link]



2013. ápr. 7. 17:06
 1/2 Lantos Szilvia ***** válasza:
Hát elég régóta van már ott ezek szerint. Egyszerre jöttek ki? Kisebbek voltak nyilván. Nekem is van egy hasonló, de picike, engem nem zavar, lehet valami faggyúmirigy, de akár valami allergia is. Biztos ami biztos, előbb bőrgyógyász, aztán ha úgy látja szemészet. Nem hinném, hogy komoly... fáj is? Nem levedzik vagy vérzik? NÉzesd meg, lehet, hogy sebészeten, vagy lézerrel simán eltüntetik. Otthon nem hinném, hogy eltüntethető, hiszen nem is tudod mik ezek. Várom majd a fejleményt, szívesen elolvasnám, mi lett velük.
2013. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fáj, nem levedzik, nem vérzik, nem tudom, hogy a kisebbek mikor jöttek ki. Tegnap erőteljesen kapartam (mert kinyomni nem sikerül) valami jött ki belőle, és most már kisebb, meg mintha száradna lefele. Csak nem lesz gond, hogy kapartam.
2013. ápr. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!