Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látóideg gyulladás, de mi...

Pyronka kérdése:

Látóideg gyulladás, de mi állhat mögötte?

Figyelt kérdés

Üdv Az volna a problémám, hogy látóideggyulladást diagnosztizáltak nálam februárban(a szem felöli oldalon), melyre kaptam szteroid kezelést, amint elhagytam a medrol szedését 2 nap múlva ismét nem láttam semmit. Na akkor újabb szteroid kezelés, majd medrol elhagyása után 3-4 nap, s ismét kezd kifakulni a világ. MR alapján SM nem valószínű, Devic szindróma esetleg? Sima fertőzés nem hiszem hogy lenne, annak elsőre el kellett volna múlnia.


Várnám azok véleményét akik kompetensek a témában, az orvosok nem igazán sejtik, hoy mi lehet, inkább küldözetnek ide-oda.



2013. ápr. 11. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy valamiféle autoimmun betegséged van.

Menj el vele egy immunológushoz

Vérképedet nézték?

2013. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, vérképet még nem néztek, de a Devicre vettek már vért, csak hát sok idő míg mevizsgálják.
2013. ápr. 11. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor várj még az eredményekre hátha kiderül mi a baj.

Beszéld meg az orvosoddal ha többféle gyógyszert kipróbáltál és nem használ semmi akkor magyarázd meg az orvosodnak,hogy a medrol használ és azt írja fel.

De semmiképpen ne hadd rá!

Minden gyulladás károsítja a szemet vagy a látóideget.

2013. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos pont, hogy a medrol nem használ. Amint vége a lökésterápiának visszajön. Viszont ma kiderült, hogy negativ lett az antiauqaporin 4 ellenanyagvizsgálat. így csökkent a devic esélye.
2013. ápr. 15. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azt írtad,hogy amíg szeded a medrolt addig nincs begyulladva?

Az jó,hogy a Devic-et kizárták!

2013. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A medrol lökésterápiaként lett felírva,amit hosszútávon nem szabad folytatni. Viszont továbbra is a devicet tartják a legesélyesebbnek, szal erinclumbálás lesz majd. Ha negativ lesz akkor ismeretlen eredetű:\

Lumbálás május elején lesz addi medrolt szedetnek velem.

2013. ápr. 17. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:

A medrolt lehet szedni éveken keresztül.

Én csak azt mondom ha nem derül ki semmi akkor szedd azt!

2013. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!