Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyiért csinálnak kontaktlen...

Mennyiért csinálnak kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, és nem nagyon szeretem ezért gondoltam a kontaktlencsére csak a szüleim nem egyeznek bele úgyhogy egyedül kell megoldanom. A vörös érdekelne, lehet olyan?
2013. ápr. 20. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A korrekciós komtaktelncse relatíve olcsó, 4-12 ezer gyártótól, hordasi időtől függően. A színes lencsék alapból drágábbak, max havi kihordasuak. A korrekciós színes lencse pedig meg drágább. Kell még hozza lencsetarto, tároló es tisztító folyadék, szóval nem olcsó jatek. Ráadásul nem is biztos, hogy a szemed alkalmas a lencsere.
2013. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy tök értelmetlen ebben a témában a válaszom, mert nekem csak sima van, abból, ha napi eldobhatót veszek, az kb 9-11 ezer Ft egy hónapra, a 3 havi kb 17 ezer Ft....

én úgy tudom, hogy a színes lencse nagyon károsítja a szemet, de mondom, nincs tapasztalatom a témában :D

2013. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Van egy ismerősöm akinek 1 éves vörös van és 5000 ért vette csak azzal az a baj hogy nem dioptriás. :(

2013. ápr. 20. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd hazudik, mert eves kontaktlencse nem létezik.
2013. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!