Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most leszek 18 éves, és 5 éve...

Most leszek 18 éves, és 5 éve nem változott semmit a szemem. Lehet lézeres szemműtétet csinálni?

Figyelt kérdés
Érdemes? Van akinek 5 évig nem romlik a szeme, majd egyszer csak mondjuk 25 éves koromba romlana? A kontaktlencsét nem bírja a szemem, a szemüveget meg ki nem állhatom, rosszul érzem magam benne és ez meg is látszik a viselkedésemen.
2013. ápr. 27. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Rossz a szemed? Akkor mi köze van ahhoz, hogy 5 éve nem romlott. Nekem 0.75ös és lassan 7 éve írtak fel szemüveget. Azóta nekem sem romlott semennyit. Ettől függetlenül, ha akarnám lehetne lézeres szemműtétem. Ha arra gondolsz, hogy műtét után romlana e, akkor nem hiszem.
2013. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha hiába lenne megműtetve a szemem, annak semmi értelme, hogy utána újra szemüveget hordjak.
2013. ápr. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!