Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Aki interneten veszi a kontakt...

Aki interneten veszi a kontaktlencséjét az hogy vizsgáltatja meg a szemét?

Figyelt kérdés
Az ok h elmegyek egy optikába szemvizsgálatra de akk nyilván úgy gondolják, hogy ott veszem meg a boltba. Régen voltam szemvizsgálaton, akkor semmilyen papirt nem kaptam csak a kontaktlencse dobozon voltak a pontos adatok a szememről. Ki hogy szokta?
2013. máj. 1. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én el szoktam járni a szemészemhez a kontrollokra, de aztán meg szoktam neki mondani, hogy interneten rendelnék, mert ott olcsóbb és hamarabb megérkezik. Megmondja, hogy melyik márkát és fajtát ajánlja, mert egy idő után szoktam váltani, mert nem árt. Fősulis vagyok, szóval megérti, hogy 3000 Ft jól jön (ennyivel olcsóbb, ha netről rendelem).
2013. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nagy Banyapók ***** válasza:
Szemészetre szoktam menni. Valahogy az orvosokban jobban bízom, mint a sima illesztő/ optometristákban.
2013. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évente megyek vizsgálatra, akkor amikor ingyenes éppen. Megvizsgálnak és kapok papírt az eredményről, kérdezik hogy szeretném-e megrendelni a lencsét, közlöm hogy nem, mert neten szoktam rendelni. És ennyi. Szerintem már hozzászoktak, sokan rendelnek neten.
2013. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!