Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nyíregyházán hol lenne érdemes...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Nyíregyházán hol lenne érdemes szemüveget csináltatni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olcsó legyen, de legalábbis nem túl drága (max 70 ezer forintom van rá), sok és jó minőségű keret küzül lehessen válogatni, és belvároshoz közel, Luther tér környékén vagyok járatos. Persze meszebb is el tudok gyalogolni vagy taxizni.

2013. máj. 5. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Optikváriumban csináltattam. Nem tudom, hogy mennyire olcsók a többihez képest,de nagyon segítőkészek és korrektek. A buszállomásnál van egyébként.
2013. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi végülis nem az olcsóság a fő szempont szemüvegnél, mert fontos az embernek a látása, inkább a minőség és hogy legyen miből választani.
2013. máj. 5. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal nem lesz gond. :)

Én legalább egy fél órát válogattam a keretek közül. Szerintem 20-30-at biztosan megnéztem (felpróbáltam) és ezek már csak azok, amik kb megfeleltek az elképzelésemnek.

2013. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!