Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével van a baj...

Kontaktlencsével van a baj vagy a szemem nem bírja?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,vettünk fél évre való kontaktlencsét, az állítólagos legjobb minőségűt az Ofotértben.A baj az,hogy nem hordhatom,mert teljesen bevörösödik tőle a szemem,miután kiszedem(meg akkoris amikor fel van helyezve van) tiszta vörös és gyulladt a szemem és utána még vagy 2-3 napig tart ez a pirosság,ezért már berakni se merem. Szerintetek a lencse lehet rossz minőségű,és próbáljam egy másik szemészeten vagy az én szemem egyáltalán nem bírja a lencsét,és irritált lesz tőle?
2013. máj. 6. 16:10
 1/7 A kérdező kommentje:
szerencsére annyira nem rossz a szemem szerintem -1-es és -1,25-ös dioptriájúak, de már akrois unoma szemüveget és zavar,hogy állandóan le meg fel kell kapkodnom a tábla miatt.
2013. máj. 6. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen lencséd van? Mert ez egy rossz minőségű lencsére vall. Próbalencsét nem kaptál belőle? Mert először azt szoktak adni, és csak ha jó akkor kell megrendelni. Vizsgálat után ajánlották ezt a lencsét neked?
2013. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szia igen kaptam próbalencsét,és akkor is vérben volt,de ezt azzal magyarázták,hogy "első" alkalom ilyenkor természetes,hogy a szem így reagál rá a márka neve: iWear XR Supreme multiple days
2013. máj. 6. 17:09
 4/7 A kérdező kommentje:
és igen meg is vizsgálták
2013. máj. 6. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a márka közel sem a legjobbak közé tartozik. Próbáld meg az Air Optixot, vagy a Biofinityt(én utóbbit jobban ajánlom), és az internetről rendeld, az eoptika.hu megbízható.
2013. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés is állhat a háttérben. Ezt az webshop sajna nem tudja megmondani. Jó lenne megnézetni és másik típusú próbát kérni.
2013. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen fertőzés,mint említettem a kontaktlencse kivétele után 2-3 napig piros,gyulladt a szemem,de ezt semmilyen fertőzés nem okozta,hanem a kontaktlencse bevétele,és kivétele okozta,mint idegen test,idegen anyag,ami irritálta a szemem,és ilyen reakciót váltott ki,szóval szerintem is a kontaktlencsével van a baj,hogy rossz minőségű,megkérdeztem egyik osztálytársamat,és ő azt mondta egyáltalán semmi ilyesmit nem tapasztalt,és ő máshol rendelte a lencsét,szóval sztem megpróbálom ott ahol ő
2013. máj. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!