Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Új szemüveg, nem tökéletes....

Új szemüveg, nem tökéletes. Érdemes várni?

Figyelt kérdés

Az előző szemüvegem -0.5-ös, cilinderes volt mindkét szemre, most újat csináltattam. Bal szemre -0.75-ös lett továbbra is cilinderrel, jobb szemre maradt a -0.5, de nem kell már cilinder. Úgy érzem pár nap elteltével már hozzászoktam, ám az élmény nem felhőtlen. Jobb szemre mindenhova tökéletes, de a bal csak olyan 5-6m-től kezdve ad olyan képet, mint a jobb, közelebbre kevesebbet javít, homályosak a betűk a monitoron etc. Az előző szemüvegemnél pont fordítva volt, ott távolra volt homályos, és közepes távolságoknál volt nagyon éles.

Mi a teendő? Ráállhat még a szemem és várjak, vagy alapból jónak kéne lennie (mint a jobb szemnél)? És ha netán visszaviszem, akkor mi a szokás? Új lencsét csinálnak, mert ők vizsgálták be rosszul, vagy nekem kell fizetnem?



2013. máj. 17. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak új lencsét, de azzal sem volt jó, ferdén láttam olvasáskor a betűket, nem hitték el, hogy nem jó a szemüveg, végül elmentem egy másik helyre szemvizsgálatra és kiderült, hogy mégis kell a cilinderes.
2013. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!