Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bedagadt a jobb szemhéjam és...

Bedagadt a jobb szemhéjam és fáj mitől lehet? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 5. 06:53
 1/8 A kérdező kommentje:
tegnap csak fájt ma reggel be is volt dagadva.. :(
2013. jún. 5. 06:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem egyszer a szemhéjamon csípett meg a darázs és pont ugyanígy nézett ki :/
2013. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez árpa, ne aggódj, csak borogasd kamillával, attól jobb lesz. Vagy allergiától, vagy a nagy széltől van.
2013. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam Kamillára :) köszi meg nyugodtam
2013. jún. 5. 07:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Irány a szemészet. Valószínű tényleg árpa, de ha nem múlik el műteni is szokták. És lehet a doki tud rá antibiotikumos krémet vagy szemcseppet adni!!!
2013. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen már nem segít a krém, eldől, mi lesz vele. Ha kifakad magától, remek, ha nem, akkor megnyitják. Ez is csak egy pattanás, csak rossz helyen van. Legelső jele a szemárpának, hogy fáj, amikor előrehajolsz.
2013. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akár pókcsípés is lehet.


Én a szemészettől viszont óvakodom,mert személy szerint nekem egyetlen cseppjük sem segített 5 héten keresztül kísérleteztek rajtam,,viszont úgy leromlott tőlük a látásom,hogy komolyan be voltam ijedve.(aztán visszaállt)


Végül az egyik barátnőm ajánlotta a Septosil kenőcsöt.

Szóval már megint nem az orvos gyógyított meg,mert a Septosil, azonnal használt.Ráadásul vény nélkül kapható,bemész és megveszed,próbát megér.

2013. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat,Képzeljétek el mire eljutottam a bóltba kamillájér és vissza értem elmult a fájdalom éss a duzzanat mitőlehetett ?
2013. jún. 6. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!