Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől könnyezik az egyik...

Mitől könnyezik az egyik szemem 1 hete?

Figyelt kérdés

Tudtommal sosem voltam allergiás semmire még eddig,de ez már elég gyanús, 1 hete kezdődött orrfújással és könnyezéssel,az orrfújás 2 napig tartott, azóta folyamatosan könnyezik, reggelre teljesen beváladékosodik, nagyon fáj már a szemem és az orrom közötti rész azon az oldalon :(

Tudom,hülye vagyok,hogy nem mentem még orvoshoz,de holnapra (06.17.)tervezem. Reménykedtem,hátha elmúlik.



2013. jún. 16. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon az oldalon elzáródhatott a könnycsatornád. A belső szemzugban az alsó szemhéjon van egy pont szerű nyílás. Itt vezet le a kis csatorna az orrüregbe.Ezen lehet egy kis gyulladás vagy elzáródás. Szemész szakorvost keress fel vele.
2013. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,nekem is ez a tippem egyébként!

17-ére el is múlt hirtelen minden tünet. Így érdemes elmennem még azért dokihoz? Vagy így utólag már hiába?

2013. jún. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!