Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan javíthatnék a látásomon...

Hogyan javíthatnék a látásomon? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok, és távolra nem látok jól. A lézeres szemműtétről van e valakinek tapasztalata? Esetleg szemcsepp, vagy gyakorlat, amitől élesedne a látásom? Kontaklencsések tapasztalatait is várom. Árba mennyi, milyen macerás e nagyon, stb.

Vagy fogadjam el.


2013. júl. 3. 14:01
 1/4 anonim válasza:
ezt sajnos nem tudod házi módszerekkel javítani mert a fénytöréssel van a gond. Eddig amit olvastam mindenki azt mondta hogy megéri a szemműtét mert élesebben lát mint egy sas :)(viszont egy évig napszemüvegben kell járkálni hogy megerősödjön az írisz)
2013. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kontaktlencse elég kényelmes, de nagyon figyelni kell rá. Ha tehetném, akkor megműtetném a szemem, de az nem pár ezer vagy pár 10 ezer forint, így csak az extra gazdagok engedhetik meg maguknak.

Pedig nekem elég rossz a szemem (7-es mínuszban), így nem látok szemüveg nélkül és pl. vízben vagy bármi olyan sportnál ahol leeshet a szemüveg a kontaktlencse elengedhetetlen.

Árban?

Nekem 6 havi lencse (naponta reggel berakod, este kiveszed, és 1 hónap alatt használódik el kb.) 20 ezer, de mint fentebb említettem nem sajnáltatom magam, mert nagy a dioptriám, plusz még van cilinderem is, ami még dob az egészen.

Próbáltam mindenféle szemtornát de nem láttam változást.

Szemcsepp? Olyan nincs ami segítene. Csak ha száraz vagy piros a szemed akkor segít, de nem javít a látásodon :)

2013. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keress fel egy szemészt, ő megmondja, hogy egyáltalán mit lehet csinálni. ha műttetni akarod, akkor javaslom a Budai Szemklinikát, ott nekem nagyon profin megcsinálták. ugyan,, hogy előtte 2 évig gyűjtöttem rá, de nagyon megérte.
2013. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! :)
2013. júl. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!