Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi olcsó kontaktlencsét hol?

Napi olcsó kontaktlencsét hol?

Figyelt kérdés
Ismerem a weboldalakat. Tud valaki megbízható, olcsó lencseoldalt?
2013. júl. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a lencsek.hu-t szeretem nagyon, bár nekem havi lencsém van..egyszer volt, hogy felhívtak, hogy van, amiből rendeltem, de nem tudnak hozzá dobozt adni, viszont helyette ajándékba kapok kéthavi lencsét és elfogadom-e. : D Hát persze, hogy elfogadtam..Nem csak olcsó, de vásárlóbarát oldal is egyben!
2013. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jól hangzik..


Igazából havit használok én is, de kipróbálnám.


Járok kontrollra és rendben vannak a dolgok, csak - valószínűleg lelkileg - úgy érzem, hogy nem tesz jót a szememnek. Tudom, hogy előírások betartása mellett okés, de akkor is.

2013. júl. 6. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha minden nap hordod akkor havit vegyél. A napi sehol nem olcsó. Egyik sem károsabb a másiknál, szóval ilyen szempontból mindegy melyiket hordod.

Én optilen.hu oldalról rendelek leggyakrabban, gyorsak és sokszor kapok ajándékot, sokszor van kedvezmény is. De szinte minden magyar webshopból rendeltem már. Yukka.hu meg hasonlók. Mind megbízható.

2013. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!