Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meg fogom szokni és nem lesz,...

Meg fogom szokni és nem lesz, vagy rossz a lencse? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már 2. kontaktlencsémet kaptam meg mert az a problémám van hogy ha bemegyek egy sötétebb helyre szóval egy szobába akkor néha elhomályosodik a szemem és nem láttok tisztán, viszont ha kint vagyok a szabadban akkor tökéletes. Fáj a fejem is. Most hogy írom ezt,és a gépet nézzem szintén homályosan láttok, van mikor megtisztul de amúgy tökre homályos az egész.Meg fogom szokni ,és elmúlik a homályosság vagy rossz a lencse?
2013. júl. 17. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
sötétben eleve egy kicsit rosszabbul lát az ember
2013. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De zavaró, szóval mikor bemegyek egy szobába, ha világos van még akkor is. Most is még kint világos van és a szobában sincs sötét, de homályosan láttok. Mennyi idő kell hogy megszokjam teljese? 1 hét?
2013. júl. 17. 19:08
 3/7 shoona:D ***** válasza:
inkább 2-3 hét,de ha utána sem jó menj vissza az optikába,ott segítenek
2013. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni, de amiket leírtál az szerintem nem normális. Rendesen megvizsgálták a szemed? Nincs fénytörési hiba, stb? Biztos megfelelő és jó minőségű lencsét kaptál?
2013. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Megpróbálom hordani és ha nem lesz jó akkor más fajta lencsét próbálok, most a biofinity van. Annyit még hozzá teszek, hogy a két szemem dioptriája más, a bal az 4.50 a jobb 5.25 (elmúlt pár évben lett más-más a szemem dioptriája, pár éve még egyforma volt.)Ez okozhat problémát vagy csak több időre van szükségem hogy megszokjam?
2013. júl. 19. 12:05
 6/7 shoona:D ***** válasza:
nekem is kb. ennyi a dioptriám és engem nem zavar a különbség
2013. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy mi volt a probléma. Az hogy az én szememnek az átmérője sokkal nagyobb. Nem tapad rendesen a szemere a lencse, és ide-oda csúszkál. Most kaptam egy nagyobbat, ami tényleg jobb, mert már nem annyira csúszkál. De sajnos még az sem az igazi, mert még nagyobb kéne, de nem régibben zárt be az egyedi kontaktlencse intézet. De nem baj, mégis jobb mint az előző, és legalább rájöttünk mi a probléma. Ami viszont érdekes, hogy egy igazán tapasztalatos orvosnál voltunk,és mégsem jött rá. Aztán elmentünk egy kisebb céghez, és ők azonnal rájöttek...
2013. aug. 6. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!