Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szürkés és eres a szemfehérjém...

Szürkés és eres a szemfehérjém, a szemhéjam pedig erősen lila, évek óta küzdök vele, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Voltam szemészeten, azt mondták, hogy szemészeti rendellenségem nincs, nem szokott fájni, de egyszerűen csak csúnya. Világos bőrű vagyok, kék szemű. Régen szép volt, de valahogy most pár éve ilyen lett.

Van valami tippetek mit lehet ellene tenni? Akár szépségápolási tipp is lehet (22/f) Vagy látogassak meg egy szemészeti klinikát?



#szem #szemfehérje #lilás szem
2013. júl. 24. 16:17
 1/4 Bárzsing ***** válasza:
Valószínűleg nem szembetegség okozza, viszont lehetséges, hogy autoimmun betegség tünete. Háziorvoshoz is menj el vele, biztos, ami biztos. Esetleg bármilyen más bőrtüneted nincs, a kezeden vagy bárhol máshol? Izomgyengeség vagy fájdalom?
2013. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szem a lélek tükre....ugye milyen ismerős, ment el egy iriszdiagnosztához, nézze meg, hogy minden rendben van-e veled? ha régen nem volt és most van, akkor nyilván kellett valami változásnak beállnia, ami miatt ezek a tünetek árulkodni kezdtek, szerencsére. Azért irtam, mert szépségápolási tippet is emlitesz, mint lehetséges alternativát....jómagam 15 éve vagyok a Forever Living nevű cég senior managere, de nem foglalkozom terméktukmálással :)) ha még ezek után is érdekel a téma, és az általam ismert, használt, orvosok és kozmetológusok megtámogatását is elnyert termékeket meg akarod ismerni, - melyek egészen biztosan segitségedre lennének - jelezd, és szivesen ajánlok néhányat. Még utána is dönthetsz mellette van nem mellette.
2013. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csukd be a szemed vagy ne használj tükröt vagy használj napszemüveget.
2013. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
@Bárzsing: de van bőrtünet, 22 éves létemre még mindig küzdök pattanásokkal, nagyon sok, és apró. Emellett nagyon erős sárgás nyelvlepedékem alakul kb. 24 óra leforgása alatt, voltam immunológián vele, és azt lett a diagnózis, hogy Gilbert kór, ami örökletes, de nekem kb. 4 éve alakult ki...(ennyit az egészségügyről)kb. a roacutton 2 kúrája után, ami tudjuk hogy nagyon erős gyógyszer a pattanásokra, de ez sem segített, szóval valami belső gond lesz, csak nem tudom hova menjek.
2013. aug. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!