Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Faj a szemem plusz + feher/sar...

Faj a szemem plusz + feher/sarga csik a szemparnaban?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy egyaltalan szemparna-e a helyes neve, de arra a belso borre gondolok, amit a mutatoujaddal lehuzol ha a szemedbe megy egy szmepilla.


A szememet neheznek erzem es az szemparna belul atmegy feherbe! Nem hofeher de olyan piszkos feher (talan sarga, vagy nagyon vilagos roszaszin). Es nem fokozatosan megy at ilyen szinbe, hanem jol elvalaszthato mintha zebra lenne felfestve ra.


Eloszor azt hittem csak faradt a szemem, de mar reggeltol igy erzem miutan felkelek (es jol alszom 8 orat, es nem kelek fel ejszaka).


Meg azt tudom mondani hogy nem gennyezik nem csipas a szemem reggel. Es a szemgolyo is szep feher, szoval nem vagyok sargasagos es nincs majproblemam.


Ja es mindket szemem ilyen csikos belul, szoval nem csak az egyik.


Valaki raismer esetleg hogy ez a feher csik jelent e valamit? De az is lehet hogy mar gyerekkorom ota ilyen csak eddig sosem figyeltem fel ra. Megnezned hogy a tied ilyen-e egy tukorben?)?


Koszi elore is.



2013. júl. 30. 11:18
 1/1 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg megtalaltam mi a gond. Vashiany. Linkelek par kepet hatha a jovoben segit masnak is:


[link]


A (c) kepen lathatohoz hasonlit legjobban az enyem.

2013. júl. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!