Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a jobb szemem, de mitől?...

Fáj a jobb szemem, de mitől? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap előtt apámnak segítettem,és valami belement a szemembe,nem tudom hogy hívják de pont felnéztem és habarcs szemcsék/darabok mentek bele,ekkor kezdett picit fájni,majd este lefeküdtem,reggel felkeltem majd nap közbe egyik pillanatról a másikra elkezdett fájni,ez mitől lehet ? De csak a jobb szemem és elég sokat könnyezik,illetve ez magától elmúlik ? Előre is köszi aki segít annak megy a zöld kéz,fontos lenne.

#szem #fájás #jobb szem fájás
2013. aug. 7. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a szemed nem tisztult ki rendesen és maradt még benne "valami"

De azt is el tudom képzelni,hogy az ami belehullott kicsit megmarta a szemed és irritálja.

remélem kimostad!

Mindenképpen nézesd med dokival!

Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a gyors választ,igen kimostam illetve reggel amikor felkeltem tegnap kijött belőle az ami belement,ma reggel fel keltem 4-kor,felébredtem megint kijött belőle,visszaaludtam,felkeltem 8-kor és már nem volt benne most nem is fáj és nem is érzek semmit,szerintem csak begyulladt vagy valami,meg könnyeztem is szerintem azzal kimosta.
2013. aug. 8. 21:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok,azt elfelejtettem hogy nem friss volt csak olyan kemény por,remélem érted mire gondolok.
2013. aug. 8. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy értem.

Ha nincs semmi gond a szemeddel akkor oké.

De ha mégis valami furát tapasztalsz (fáj,ég könnyezik,piros)

akkor menj el vele dokihoz!

2013. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi. Most nem érzek semmit,nem is fáj,nem is könnyezek,semmi gond,szerintem visszament a gyulladás vagy valami ilyesmi lehetett. Ment a zöld kéz!
2013. aug. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!