Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől tág mindig a pupillám?...

Mitől tág mindig a pupillám? Szerintem hatalmas. Sokkal nagyobb, mint amilyennek lennie kellene. (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mindig ilyen nagy,és nem tudom miért.Lehet valamilyen betegség?

A látásom tökéletes,minden évben ellenőrizve van a látásom,és a legkisebb betűt is látom,úgyhogy ezt kizárhatjuk.De akkor mi lehet a baj?



2013. aug. 20. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Húha, nem túloztál. Utoljára ilyet diszkóban láttam, de azt metamfetamin okozta. Nem hiszem, hogy ez normális, szemész látta már?
2013. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mielőtt ezzel jösztök,nem drogozok...
2013. aug. 20. 18:38
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem látta orvos.
2013. aug. 20. 18:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő vagy csak az egyik?
2013. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindkettő ilyen.Van,hogy minimálisan kisebb,de tényleg csak 1 nagyon picit.
2013. aug. 20. 18:42
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ilyen,mikor kicsit kisebb.

2013. aug. 20. 18:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy a III. agyideg károsodása miatt lehet, de az is max egyoldalit okoz általában. Szedsz valami gyógyszert vagy szemcseppet?

Javaslom, hogy ne sztk-s orvoshoz menj, hanem valami nagynevű egyetemi prof nézzen meg, mert komolynak tűnik.

2013. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszer,nem használok szemcseppet.Nem cigizek,nem kávézok,nem iszom alkoholt,nem szedek semmilyen kábítószert. Ezért sem értem,hogy mitől lehet ez. :/
2013. aug. 20. 18:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Javaslok jó orvosokat: [link]


[link]


[link]


Javaslom, hogy háziorvosnál indulj, és szerintem továbbküld majd onnan a szemészetre, onnan a neurológiára, majd MRI-re vagy CT-re.

2013. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Feltéve ha nem szemészeti eredetű a problémád.

Nekem látászavaraim voltak, és egy csomó orvos azt mondta, hogy ez valamiféle elváltozás lehet az agyban (magyarán rákra gondoltak). De az MRI után kiderült az, hogy lelki okok okozták, így pszichológushoz kellett mennem, majd gyógyszert írt fel a pszichiáter és helyrejöttek a dolgok.

2013. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!