Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Minden reggel karikás, és...

Minden reggel karikás, és duzzadt a szemem, és a szem körüli bőr nagyon száraz. Mitől van ez? és mi segít?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit alszol? Szerintem vegyél kamilla teát főzd meg natúrban és ilyen kis puha vattakarikákat tarts oda. Meg lehet venni ilyen szemre való szemüveget (nem az csak ilyen sötét zselés szemüveg) És azzal aludj hátha jobban alszol. Bár én nem tudom mennyit használ. Nem halottam róla sokat. Nézz utána. Remélem jobban leszel. :D
2009. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem ezt magamon, mindig, mikor 6 óránál többet aludtam. Nekem a 6 az ideális, akkor ébredek frissen, kipihenten, karikák nélkül. Ha ennél kevesebb, vagy több az alvásom, akkor csúnya, duzzadt a szemem alja :((
2009. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ,hogy ilyen gyorsan reagáltatok a kérdésemre,de az az igazság hogy 7-8 órát alszom éjszakánként,és ez eddig nemvolt gond.most kezdődött 2 -3hete hogy folyamatosan ilyen szörnyen nézek ki!
2009. okt. 30. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont valószínűleg bujkál benned valami betegség, ami vagy kitör, vagy nem, de ne félj, elmúlik! :) A szemduzzadás is. Nekem 15 éves korom óta ilyen. (én vagyok a 2. hozzászóló). És már 35 vagyok. :(
2009. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!