Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lencsebolt.hu weboldalrol...

Lencsebolt.hu weboldalrol szeretnek rendelni kontaktlencset, de nem tudom mennyire megbizhato, mert olcsobban lehet rendelni, mint az optikaban megvenni. Mennyire megbizhato?

Figyelt kérdés
Acuvue advance hydraclear lencset vennek 8.3as gorbuletben, +1.00 es +2.75 dioptriaban.

2013. szept. 9. 22:29
 1/3 anonim válasza:

Én a lencsek.hu-ról veszem a kontaktlencsémet már évek óta, és teljesen megbízhatóak.


[link]


Ez kell neked?

2013. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm a segítséget!
2013. szept. 14. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, már jó régi a kérdés, de azért leírom a friss tapasztalataimat, hátha másnak is kidobja a kereső a lencsebolt.hu-ra.


Megrendelésnél nincs feltüntetve semmilyen infó a várható szállítási időről, vagyis "vakon" rendel az ember, bízva mondjuk az átlagos 1 hétben. Az átutalást követően a válaszlevélben sincs infó.



3 hete rendeltem tőlük, sehol semmi. 3x telefonáltam rájuk, csak ígérgettek. (Annyit sem mondtak, elnézést a csúszásért.) Maguktól még 3hét elteltével sem jelentkeztek!


Nem megbízhatóak. Rengeteg lencseáruház van a neten, másokkal kapcsolatban jobbak a tapasztalataim!

2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!