Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tórikus kontaktlencse kellene,...

Tórikus kontaktlencse kellene, de eddig simát használtam. Valahol csinálnak csak vizsgálatot és illesztést? Tehát ki tudom kerülni, hogy optikában kelljen kontaktlencsét vásárolnom?

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart, hogy picit homályosan látok, de most már munkához kellene, ahol fontos, hogy élesen lássak.

Amikor először vettem kontaktlencsét, othagtyam az optikában 28 ezer ft-ot, azóta netről ugyanazt a lencsét 12 ezer ft-ért veszem.

Van rá valami lehetőség, hogy ne kelljen megint husionX ezer ft-ot kifizetnem csak azért, hogy megtudjam a kontaktlencse paramétereit?


2013. szept. 15. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a 2 elírásért.
2013. szept. 15. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, kifizeted a vizsgálati díjat...vision expressben az 5000 ft...
2013. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de amúgy, a tórikus lencse a netről sem lesz sokkal olcsóbb, mint az optikában ;)
2013. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Johnson&Johnson napi lencsét használok és a tórikus változata csak 1000 ft-tal drágább dobozként neten. :)

2013. szept. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!