Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van az, hogy hideg...

Miért van az, hogy hideg időben a jobb szemem folyamatosan könnyezik?

Figyelt kérdés
Ez a probléma már évek óta fenn áll, és csak hideg időben, rendszerint télen jön elő. Itthon, a lakásban nincs semmi gond, de ha kilépek az utcára azonnal elkezd könnyezni. Csak a jobb szememről van szó, a ballal nincs gond. Mit tehetnék ez ellen?

2013. szept. 28. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a ballal van már régóta ilyen gond. Az orvos szerint szemszárazság okozza.
2013. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van, minden reggel suliba menet
2013. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Megnéztem Nektek a homeopátiás könyvemben. Hm, nagyon sok féle lehetőség van. Melyik illik Rátok?

Pl. van olyan könnyezés, amit éles fény vált ki, de van olyan is, amely napfénynél rosszabb. Van, amelyik hideg levegőn; van, amelyik szabad levegőn. Van, amelyik napon. Van, amelyik, "ha napba néz". Van, amelyik szélben. Van, amelyik, ha tűzbe néz. (Csak tippelek, hogy mind a hármótoknak más lesz a kiváltó ok.) folyt.köv.

2013. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Jó rá a Digitalis meg a Sanicula aqua, de én intuitíve ezt adnék: Rhus toxicodendron CH9 minden nap 1-szer 3 globuluszt elszopogatni (éhgyomorra). (1 hónapon keresztül)

De mivel ez nem ezer százalék, a helyedben inkább elmennék egy jó homeopátiás orvoshoz. Ő több más tünetet is kérdez majd Tőled és könnyedén megtalálja a szeredet! (Amitől meg fogsz gyógyulni.) Mivel ez egy nagyon különös, speciális tünet: (emiatt) egyszerű lesz neki szert találni rá. JOBBULÁST!

2013. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia Emma. Köszönöm a válaszokat. Az én szemem többnyire a hideg levegőn szokott könnyezni, és csakis a jobb szemem.
2013. nov. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!