Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Beletehető a 2004ben készítete...

Beletehető a 2004ben készítetett szemüvegkeretembe a most csináltatott lencsém?

Figyelt kérdés
2004ben csináltattam utoljára szemüveget,de ezt a keretet nem hordtam valami sokat(szinte semmit mert nagyon nehéz volt). Ez napra barnulós volt,de használhatatlan volt.Most azonban kiderült hogy majdnem tökéletesre javult a szemem s arra gondoltam hogy ebbe a régi keretbe tetetném bele az új lencsét.Megoldható szerintetek vagy feltétlen kell új keret? Nem gagyi minőség, jó drága volt és igy legalább tudnám használni. Mit gondoltok??
2013. okt. 1. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Megoldható, DE az optikában alá kell írnod, hogy ha valami baja lesz a keretnek, akkor így jártál. Azért nem vállalják a felelősséget, csak azért, amit ott veszel náluk.
2013. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott szeretném csináltatni most is mint anno.Csak minek adjak ki ca. 10ezret kb egy keretre ha van ez és töéletes..
2013. okt. 1. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindkét szemüvegemet régi keretbe tetettem, mivel szépek és elég drága volt mindkettő, nem volt vele semmi gond, szó nélkül átvették és így csak a lencse árát kellett fizetni.
2013. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!