Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Ráday optikában (Budapest)...

A Ráday optikában (Budapest) milyenek a kontaktlencse árak? (Nincs fent a honlapjukon)

Figyelt kérdés
Nagyon profi üzletnek tűnik, és oda megyek szemvizsgálatra kontaktlencse rendeléshez, de persze egyből rendelnem is kell. (A vizsgálat ingyenes.) Nem drágább ott rendelni, mint máshol?

2013. okt. 9. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A lencse árak kb egyformák minden üzletben. Pl ha egy webshopot megnézel, akkor ott sokszor írják a "piaci" árat is, az kb a bolti ár. Annál olcsóbban meg tudod rendelni.

Pl itt vannak árak: www.optilen.hu/40782


Én optikába csak vizsgálatra járok évente. Ha nem ott rendelsz fizetni kell a vizsgálatért, de még így is olcsóbban kijössz. Ahova én járok ott 3000 ft a vizsgálat amihez ugye jár egy pár próbalencse is. Ez mindenhol jár hozzá. De nem rendelnék ott lencsét, mivel drága is és 1-2 hetet is várni kell rá. Webshopból rendelve olcsóbb jóval és 1-2 nap alatt meg szokott érkezni.

2013. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

na legközelebb már okosabb leszek.


azt tudtam, hogy az interneten is lehet rendelni, csak azt nem hogy lehet azt is kérni, hogy csak vizsgáljanak és nem veszek tőlük semmit.

2013. okt. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!