Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Arachnoidealis cisztát és...

Arachnoidealis cisztát és jelentös agyvizmennyiseget találtak a koponyámban. Okozhat ez látásproblémát?

Figyelt kérdés
Panaszaim legföképpen látásproblémák, ezen belül: vibrálás a látótérben, mozgó tárgyak követése zavaró illetve ami 5 napja jelentkezett és nagyon megijeszt, hogy 2-3 óra hosszan úgy látok, mintha a dolgok fel lennének gyorsítva. Ahhoz hasonló, mint amikor egy videofelvételt 1x-es gyorsításban nézek. Nagyon megijeszt. Volt valakinek hasonló panasza? Már minden létezö vizsgálaton voltam, de a fenti dolgokon kívül semmit sem találtak. Okozhat ilyet egy ciszta. Köszönöm.
2013. okt. 16. 12:39
 1/2 anonim válasza:
írtam provátban
2016. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok. Abszolút okozhat látásproblémát. Ezeket vizsgálják is a neurológusok. toll követése, közelítés-távolítás. Számok olvasása...Meg a szokásos neuroligai vizsgálatok, karok, reflexek, járás vizsgálat.
2016. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!