Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Karikas szemre mit ajanlotok...

Kiskakas kérdése:

Karikas szemre mit ajanlotok megoldast?

Figyelt kérdés
este 9kor fekszek reggel pedig fel 7kor kelek megis karikasak a szemeim.mit ajanlanatok?a kamilla teat mar probaltam.
2013. okt. 19. 13:23
 1/5 yuda ***** válasza:

Sokféle oka lehet és kevés az infó.

Életkortól is függ mennyi egy ember alvásigénye és a személytől is. Meg kell találni az optimálisat. Lehet elég lenne neked csak 7 óra és azért karikás a szemed, mert túl alszod magad. ....vagy előtte sokat gépezel és azzal erőltetődik. Másnap folytatod és halmozódik.

Sokat segíthet, ha lámpafénynél nem olvasol lehetőség szerint, kevesebb TV, számítógép....viszont több mozgás, szabadlevegő, társaságba járás, beszélgetés....

2013. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok, es kb napi 1 orat gepezek, telefonozok, de sosem kozvetlenul elalvas elott.koszi a valaszt.heti kb 5-6 orat sportolok.es szoktam beszelgetni is.sokat.
2013. okt. 20. 13:29
 3/5 anonim válasza:
Igyál ezenkívül több vizet, a vízhiány is lehet kiváltó ok.
2013. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
napi kb 2-2,5 l vizet iszok.
2013. dec. 1. 21:12
 5/5 anonim válasza:
Az is lehet egyszerűen, hogy ez ellen nem lehet mit tenni, mert genetikusan örökölted valamilyen rokoni ágon.
2013. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!