Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges vagyok. Jövő héten...

Szemüveges vagyok. Jövő héten üzemorvoshoz megyek. Szemüvegen, személyin, kívül kell mást vinnem magammal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen munkahely,munkakör miatt mész oda. De ha van 1 éven belüli tüdőszűrő leleted és 1 hónapon belüli labor eredményed,azt nem árt ha magaddal viszed.
2013. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fegyveres biztonsági őr-i OKJ-s tanfolyamra járok, és ahhoz kell az üzemorvosi vizsgálat.

Tüdőszűrőt majdnem fél éve csináltattam, elviszem magammal.

Amire kíváncsi vagyok, hogy szemüvegesként is fogja olvastatni a táblát? Mert körülményes lefogni a másik lencsét a tenyeremmel. Itthon kipróbáltam és összezsíroztam a tenyeremmel.

2013. okt. 20. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha állandóan hordod a szemüveget,nem csak olvasáshoz,akkor csak azzal nézik a szemedet. Nem kell rátenned a tenyeredet a lencsére,elég ha elé tartod,de megteheted,hogy kérsz pl. papírlapot és azzal takarod le.
2013. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dr. Szennyai Mária válasza:
Nem azt fogják nézni, hogy a szemüvegén keresztül hogyan lát, hanem szemüveg nélkül vizsgálják a látását, amit bizonyára ön is tud, csak tréfának írta ide a kérdést.
2013. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki rendszeresen szemüveget hord,akkor jogosítványhoz is és a fegyveres vizsgához is szemüveggel nézik a látást. Ez nem véletlen,hiszen mikor ezeket űzi valaki azt szemüvegben teszi,tehát az számít,hogy szemüvegben hogyan lát. Persze szemorvosnál vagy akkor,ha csak olvasó szemüveget használ valaki ez nem igaz.
2013. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 weapon válasza:
becsukni a szemed esetleg még nem próbáltad?ne menj el fegyveres őrnek, ha ez az alap dolog sem jut eszedbe,mint becsukni a jobb, ill. bal szemed olvasás közben, én is gyengén látó vagyok...TB kártyát illetve tartós betegségeidről sem árt ha viszed a paírokat, bár tagadd le ha súlyosabb betegséged van,mert már a gyenge látás is ronthat az esélyeiden...illetve még külön szakorvosi véleményt is lehet be kell szerezned szemésztől, hogy szemüveggel,vagy esetleg annak használata nélkül is alkalmas vagy az adott munkára, anno mikor fegyőrnek jelentkezteztem,ezekre szükség volt, bár nem ugyan az a munka-kategória. őszintén sok szerencsét!
2013. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a TB-kártyádat is magaddal kell vinned.
2013. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi!megméri a vérnyomásod és szewasz tawasz,-ha rendben akkor alkalmas vagy!
2013. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!