Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy ideje megfigyeltem hogy a...

Egy ideje megfigyeltem hogy a bal szemem nem olyan mértékben használom, mint a jobbat. A probléma csak az, hogy már egy ponton nem látok a ballal & kezdek kancsal lenni. Mi lehet az oka, hogy jóformán csak a jobb szemem használom?

Figyelt kérdés
Az alap állása a szemeimnek nem egyenesen van hanem jobbra le néz.:(
2013. okt. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy végzett orvos szemészhez kéne ezzel elmenned, nem itt kérdezősködnöd a sarlatánok közt.
2013. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam vele orvosnál azt mondta semmi baja a szememnek,holott nem láttam tényleg vele akkor sem túl jól...

Nem a sarlatánok véleményére vagyok kíváncsi,hanem olyanokéra,akik tapasztaltak a környezetükben vagy magukon ilyet...gondoltam nem kapok szakorvosi papírt itt

2013. okt. 28. 22:53
 3/4 anonim válasza:
100%
Nállam is szinte ez volt. Nekem az orvos azt mondta hogy tompalátás és kaptam szemüveget. Ha kiskoromban észreveszik akk takarással rendbehozhatták volna. De szerintem nállad nem ez lesz, szerintem is jobb lenne orvoshoz menni.
2013. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mindenképp keresek egy rendes orvost
2013. nov. 1. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!