Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem rég kaptam szemüveget de...

Nem rég kaptam szemüveget de félek hogy leesik rólam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 13 éves vagyok. És távolra nem látok a legjobban. Az egyik szemem -0,5 a másik -0,75, tehát nem a világvége, de alakalmanként kell a szemüveg.kaptam is egy szemüveget,de lehet hiba volt olyat választanom ami egyenes szárú, a szár nem rövid bemegy a fülem mögé, és a szár vége le van kicsit hajlítva de ez is egyenes rész. remélem értitek. És ezért mindig piszkálom, mert kicsit mindig lentebb csúszik,én mindig felnyomom teljesen és kicsit lentebb csúszik az orromon, és ilyenkor attól félek hogy leesik. Tehát ha jobbra balra rángatom a fejem akkor is csak kicsit mozog, tehát nem tud leesni rólam, vszont ha lefele nézek és úgy rángatom a fejem leesik. Mit tegyek ? így is 30 ezer volt mindennel együtt a szemüveg.. lécci valami tannácsot adjatok ? ugye megfogom szokni ? vagy valami ?

2013. nov. 24. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
És amikor rendesen megigazítom,beigazítom, és felnyomom az orromnál, remélem értittek akkor nagyon jó,csak aztán valahogy lentebb csúszik. Lehet hogy csak beállítás kérdése ?
2013. nov. 24. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Sziaa én is kb ugyanilyen arányokkal kaptam szemüveget , csak sosem hordom, 2 hete van meg kb, egyszer feltettem és szédültem tőle meg rosszul voltam, azóta nem merem hordani. Nálad nincs ilyesmi? Bocsi az offért.
2013. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megszokod! Én is attól féltem, mikor szemüveges lettem, hogy könnyen leeseik majd, de nem jellemző. A fejed amúgy sem rángatod fel-le random... :)
2013. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs, nekem a méret is pont jó, nem fáj tőle semmim, élvezem vele az éles látást. Viszont, amikor megkaptam, akkor nem állítgattak rajta dolgokat, csak felvettem, mondtam okés, (akkor okés volt) aztán jöttem rá erre.
2013. nov. 24. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon csúszkál, vidd vissza az optikushoz! Kicsit tudnak rajta állítani valószínűleg.

A szédülés pedig elmúlik majd elvileg.

2013. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szédülök, nem tudom miért gondolod hogy szédülök
2013. nov. 24. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Neeem gondolom :)! Azt a hozzászólónak írtam, aki szédül. Bár valóban nem volt egyértelmű.

A lényeg, hogy ha nagyon gyakran lecsúszik, menj vissza az optikushoz és majd beállítják neked. Az orrnyergen és talán a szemüvegszár szélességén is tudnak állítani kicsit. Ha viszont csak néha csúszik le és amúgy kényelmes, az szerintem normális.

2013. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha lecsúszik az orrodon! Vidd vissza, és állítanak a szárán.
2013. nov. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!