Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véreres lett a szemem a...

Véreres lett a szemem a kontaktlencsétől. Most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Már egy éve hordok kontaktlencsét, soha semmi gondom nem volt vele, de két nappal ezelőtt belement a hajam az egyik szemembe, olyan égető, csípő érzést éreztem, és utána piros vérerek lettem a szememben, persze csak az egyikben. Utána nem fájt, nem volt vele gond, egy kicsit éreztem a szemem. Mikor hazaértem, azonnal kivettem, semmi gond nem volt vele, nem fájt. Most két nappal később is még véreresek a szemeim, de már nem annyira, persze azóta sem tettem be, viszont holnap muszáj lenne, nem szeretnék szemüvegben menni sehová....nélkülük pedig nagyon rosszul látok. Szerintetek nem kellene betennem, vagy nem is jelent semmit, hogy benn van-e vagy nincs ? Egyébként mennyi idő alatt tűnnek el a vérerek ?
2013. dec. 1. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Míg teljesen rendbe nem jön a szemed, addig szemüveget hordj, ne tedd be a lencsét és jó lenne ha holnap elmennél szemorvoshoz, mert szerintem kell szemcsepp is.
2013. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még véreres, akkor hordj szemüveget! A látás nem játék.
2013. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazatok lehet, nem is tettem be!
2013. dec. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!