Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A lézeres mütétre, lehet-e...

A lézeres mütétre, lehet-e valahol támogatást kérni? Nem esztétikai okok miatt van rá szükség!

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 08:27
 1/4 issti ***** válasza:
Ha nem magánklinikán végzik terápiás céllal(PTK), akkor van rá támogatás, de dioptria miatti műtétre max. 30% adó visszatérités lehetséges, ha olyan Egészségpénztárral van szerződésed, amivel a klinikának is.
2009. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a szemem.A bal -20.0 a jobb -10.5 dioptriás.A bal szememben van daganat is.Elvileg 5kg-nál nehezebbet nem is emelhetnék,azt is két kézben elosztva,mert akár le is bénulhatok a bal felemre.Nem tudom már hova forduljak segitségért,mert mindenhol akadályokba ütközök..Nevetségesnek tartom,hogy olyan beavatkozáshoz meg kapnak emberek támogatást,ami nem lenne létfontosságu..Hát ez van....Köszönöm a válaszod!
2009. nov. 23. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt ilyen súlyos a látásproblémám, viszont én is -6-os dioptriával estem át a lézeres szemműtéten. Nem is tudom, hogy csinálják -e ezt közkórházban, szerintem csak magánklinikán... viszont nem támogatja a TB, mert szépészeti beavatkozásnak minősül. Én ezen fel is háborodtam anno, mert azért ugye mégsem ugyanaz, mintha a mellembe tetetnék szilikont vagy éppen átszabatnám az orromat, mert nem tetszene...
2009. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál!Hát nevetségesnek tartom ezeket a jogszabályokat.Mondjuk igazuk van,a mümell,és ehhez hasonló dolgok sokkal fontosabbak mint egy ember egészségi állapota.Sajnos családi támogatásra nem számithatok,így várok,és lehuzhatom a rolót...Ez a Tökéletes világ.........
2009. nov. 26. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!