Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Használható még így a kontaktl...

Használható még így a kontaktlencsém?

Figyelt kérdés
Ma reggel betettem őket, és csak sminkelés közben vettem észre, hogy az egyik hiányzik. Elkezdtem keresni, és megtaláltam az asztalomon (valószínűleg nem jól raktam be, és kiesett, nem tudom, miért nem vettem észre). Annyi baja lett, hogy eléggé kiszáradt (kb. 10 percig lehetett ott). Mikor beletettem a fertőtlenítőbe, kicsit fodrossá vált a széle. Aztán benne hagytam egész nap, és most mikor kivettem, újra visszanyerte a normális alakját, betettem a szemembe is, és nem érzek semmi problémát. Szerintetek használjam még így, vagy vegyek elő újat?

2013. dec. 3. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csereld ki, velem is történt már ilyen. Kontaktlencset nem kiszaradasra tervezté.
2013. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is cseréld ki.
2013. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már száradt, akkor dobd ki. Mikrosérüléseket okoz.
2013. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicseréltem! :)
2013. dec. 4. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!