Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision Express-nél mennyibe...

Vision Express-nél mennyibe kerül a szemvizsgálat, illetve már meglévő keretbe lencsét cserélni?

Figyelt kérdés
A szemüvegkeret is Vision Expresses.

2014. jan. 4. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utóbb még úgy volt, ha ott történik valamilyen szolgáltatás igénybevétele, akkor a vizsgálat ingyenes. Ha csak vizsgálat lesz, akkor 5000 Ft. Cserélnek lencsét is, de mindig elmondják hogy saját felelősségre történik, még akkor is Vision Express-es keret. Csak az új, náluk vett keretre vállalnak garanciát. A vizsgálatra is ez igaz, ha hozott a vizsgálati eredmény, és nem lenne megfelelő, akkor arra sincs garancia, csak a saját vizsgálatukra.
2014. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek teljesen igaza van. Azzal kiegészíteném, hogy legolcsóbb pár lencse 13-14 ezer, ehhez jön még, azt hiszem 2500 ft becsiszolási díj.
2014. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hello:) a vsion express-be van táblás szemvizsgálat? és gépes is vagy csak gépes? és olyan előfordul náluk hogy a gép rosszul mér? vagy nagyon pontos gépeik vannak?
2014. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van tábla és gép is. Én az utóbbi 2 alkalommal úgy mentem, hogy először sztk-ba, mert a szemész az ismerősöm, aztán amikor mentem megcsináltatni a szemüveget, akkor még ott is megnézettem. Ugyan az lett az eredmény.
2014. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ma voltam és rendeltem is tőlük. Azt mondták, hogy ingyenes, ha rendelek tőlük, de most látom a papírt amit adtak. A szemvizsgálat 5000 ft és a lencse 2x300 ft (gondolom a próba lencse). Majd ha megyek akkor fizetek. Most akkor én kifizetem a szemvizsgálatot? Vagy ez most hogy van?
2015. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!