Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet valami bajom, ha lejárt...

Lehet valami bajom, ha lejárt Visine cseppet cseppentettem a szemembe?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 1-2szer biztos nem maximum már nem úgy hat,de persze jó lenne tudni mióta van lejárva..
2014. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 hónapja
2014. jan. 5. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
az már elég komoly lejárati idő semmiféleképpen ne használd,de sztem te is érezni fogod h miért ne..persze alakult már úgy h én is használtam már lejárt szemészeti löttyöket, pl lejárt kontaktlencse ápolószert 4 hónappal érezni is lehetett rajta erősen h elvonja a lencsétől az oxigént,lefárasztja a szemet nagyon a nap végére tehát nem volt jó egyáltalán, vagy pl műkönnyből is csepegtettem néhányszor egy tiédhez hasonló nagyon régóta lejárt kis flakonból ,mondanom sem kell hatása kb fél óráig tartott aztán már többet ártott mint használt nap végére rendesen be is ereződött a szemem tőle gondolom a visine-el is hasonlóan járhatsz ha elkezded neadjisten rendszeresen használni...lejárt szemészeti határidőjű cuccokból max 1-2 hónapot szabad ráhúzni de azt is csak akkor ha vmiért nincs kéznél újabb lötyi..:)
2014. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Most azt olvastam valahol, hogy a lejárt termékekben csak a hatóanyag szünik meg, és csak a lé marad, ami hatástalan. Különben semmi baja a szememnek, lement a pirosság is róla. De azért persze eldobtam.
2014. jan. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!