Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Előugró sötét foltot látok...

Előugró sötét foltot látok ami fokozatosan eltűnik. Mi ez? Miért van? SOS

Figyelt kérdés
Nem egyfolytában,néha észre sem veszem.Egy picike fekete folt tűnik elő,úgy gondolom a jobb szemem látásterében.Majd fokozatosan eltűnik.Olyan mint mikor belenéz az ember a napba,majd foltokat lát és lassan eltűnnek.Reggel este,mikor hogy veszem észre.Nem tudom mi és zavar.24éves vagyok,de nem mostani dolog ez.Már már meg vagyok ilyedve.Mellesleg kiskorom óta van,néha picit mintha a felsö szemhélyam meg lenne duzzadva,annyira nem látszik csak érzem néha hogy nem úgy nyitódik.Kontaktlencsét hordok,voltam már sokszor dokinál,nem mondtak semmi különöset,bár ezt a dolgot nem is említettem soha dokinak.Szerintetek?

2014. jan. 6. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha zavar, akor nem ártana említeni a dokinak, mert sok dologtól lehet, akár a kontaklencsétől is, vagy ki tudja.
2014. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, olyan, mintha egy fekete bogár elrepülne a szemed sarkában? Javaslom, hogy menj el homeopátiás orvoshoz. Van rá szer. Pl. Phosphorus CH9.
2014. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű úszkáló homály az üvegtestben nekem is van. Persze ezt csak szemészorvosi szemfenékvizsgálat után lehet megállapítani, hogy erről az ártalmatlan jelenségről van szó, vagy esetleg gyulladás áll a háttérben...
2014. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni, bajom még nem lett belőle. Azzal szoktam játszani amikor unatkozok, hogy hirtelen felkapom a tekintetem, és akkor a fekete pont is feljebb úszik, aztán lenézek, és akkor meg lefelé haladXD Tök vicces tud lenni. De am lehet h tényleg dokinak látni kéne.
2014. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!