Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg vagy kontaktlencse a...

Szemüveg vagy kontaktlencse a jobb? 16/L

Figyelt kérdés
Mert sajnos valamelyik muszáj.

2014. jan. 7. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni kérdés. Kinek ez, kinek az. De szerintem kontaktlencse esetén is jó, ha van pótszemüveged, mert kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy nem tudsz lencsét berakni. Szóval szerintem legyen egy szemüveged, és aztán elkezdhetsz kísérletezni a lencsével.
2014. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kint jobban szeretek kontaktlencsében lenni (szerintem jobban nézek ki, utálom a párát, nem esik le a fejemről, nem akad be...), itthon viszont szemüveget hordok, pihen a szemem, nem szárad ki, jobb monitornézéshez (mondjuk melóhelyen is azt nézem)...


Nincs kizáró ok, csináltatsz szemüveget, majd veszel egy doboz kontaktlencsét és kipróbálod.

Ha ilyeneken gondolkodsz gondolom gyenge szemüveg kell, az nem kerül sokba, meg lencse mellett úgyis muszáj szemüveget is tartani.

2014. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat,akkor egyelőre csináltatok szemüveget és következő hónapban veszek egy kontaktlencsét.
2014. jan. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!